Paslaugos

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas

Teikiame paslaugas, kurios reikalingos įvairiam klientų ratui. Įmonės, verslininkai užsako pilnų krovinių pervežimą, tuo tarpu dalinių krovinių pervežimu naudojasi ir privatūs asmenys. Plati darbo geografija leidžia patenkinti įvairius užsakovų pageidavimus. Krovinius pervežame iš Europos į NVS. Dalinių krovinių pervežimas aktyviausiai vyksta Baltijos šalių regione. Surenkame krovinius, sandėliuojame, rūšiuojame ir pristatome iki “durų”.

Pilni kroviniai

  • Krovinius gabename mikroautobusais, tentinėmis puspriekabėmis, izotermomis, šaldytuvais, automobiliais su ADR įranga, platformomis. Pilnas krovinys reiškia, kad visa transporto priemonė perveža vieno užsakovo produkciją. Tokius krovinius mėgsta transporto vadybininkai. Paprasta organizuoti transportavimą, mažiau dokumentų. Užsakant kelių pilnų tentinių puspriekabių pervežimo paslaugas bus konkurencinga krovinio transportavimo kaina.

Daliniai kroviniai

  • Surenkame dalinius krovinius Baltijos šalyse, Europoje ir pervežame klientu norimais maršrutais. Dalinių krovinių pervežimas suteikia užsakovams galimybę transportuoti vieną euro paletę į kitą Europos Sąjungos valstybę už mažą kainą. Tokių krovinių pervežimo principas: suderinti daugelio kliento poreikius ir taip sumažinti bendrą krovinių pervežimo kainą. Jeigu turėdami nepilną krovinį norėsite pervežti į Vokietiją ir nebus kas teikia dalinių krovinių pervežimo paslaugos, tuomet transportavimo kaina bus didelė. Mokėsite kaip už pilną krovinio pervežimą. Taigi, būtent dalinių krovinių pervežimas leidžia komplektuoti krovinius ir efektyviai išnaudojant transporto priemones sumažinti paslaugų kainas.

Kokios transporto rūšys naudojamos?

  • Kelių transportas
  • Geležinkelių transportas
  • Oro transportas
  • Jūsų transportas

Specializuojamės kroviniu pervežimu kelių transportu. Geriausiai išmanoma šią transporto rūšį, tačiau esant poreikiui naudojame ir kitas transporto rūšis. Multimodaliniai pervežimai nėra svetimas terminas, todėl kiekvienas transporto vadybininkas žino, kaip galima išnaudoti visas transporto rūšis siekiant operatyvaus krovinių pristatymo.