Krovinių gabenimo kaina


Kiekvienas verslininkas, susiduriantis su krovinių gabenimu, nori iš anksto žinoti pervežimo kainą. Tačiau kol vežėjas nežino visų užsakymo duomenų, negali paskaičiuoti galutinės išlaidų sumos.

Kaip apskaičiuoti krovinių gabenimo kainą?

Reikia paminėti, kad krovinių gabenimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į daugybę faktorių. Kainą įtakojantys veiksniai:

  • atstumas tarp krovinio pakrovimo ir iškrovimo taškų;
  • krovinio gabaritai (svoris, tūris, dydis), krovinio savybės ir pervežimo būdas;
  • gabaritinis arba negabaritinis krovinys;
  • eurų ir Amerikos dolerių santykis;
  • kuro, tepalų, bei krovininių automobilių atsarginių dalių kainos;
  • nacionalinės ekonomikos stabilumas;
  • metų laikas;
  • transportavimo krypties populiarumas.

Krovinių gabenimo kaina ą

Tad kodėl krovinių gabenimo kaina, esant praktiškai idealiems rodikliams, gali žymiai skirtis? Taip yra dėl to, kad krovinių gabenimo kainodara nėra labai jau paprasta.

Svarbią reikšmę turi transportavimo krypties rodiklis. Jei kryptis populiari, t.y. jei tame regione daug užsakovų bei vežėjų, tuomet gabenimo kaina bus mažesnė nei ne populiarioje vietovėje. Tokiose regionuose mažai užsakovų, užsakymai nereguliarūs, tad nėra daug vežėjų.

Šiuo atveju ten dirbantys vežėjai diktuoja savo sąlygas. Krovinių gabenimo kaina tampa priklausoma nuo jų pageidavimų.

Tačiau yra teisėti būdai kaip sumažinti krovinių gabenimo išlaidas. Ir norintys sutaupyti klientai jais naudojasi.

Krovinių gabenimo kaina čč

Kaip sumažinti krovinių gabenimo kainą?

Pagrindinis krovinių transportavimo kainos sumažinimo būdas kreiptis į transporto logistikos įmonę. Mes esame profesionalūs krovinių gabenimo organizatoriai. Jau ne vienerius metus turime užmezgę naudingus partnerystės ryšius. Tai leidžia mums greitai pasirinkti bet kokį sunkiasvorį transportą.

Dėka nuosavo transporto ir verslo partnerių, mes savo klientams galime pasiūlyti optimalias gabaritinių ir negabaritinių krovinių pervežimo kainas. Iš Europos į NVS kiekvieną dieną keliauja krovinių srautai, kurių pervežime sėkmingai dalyvaujame ir mes.