Apie mus

Kokybišku transporto paslaugų teikimas reikalauja daug patirties. Kada kroviniai pervežami tarptautiniais maršrutais reikia suderinti daug transporto rūšių, kontroliuoti logistikos centrus. Siekiant, kad klientai visada gautų tai ko jiems reikia išsiugdėme atsakomybės jausmą. Net į mažiausią problemą žiūrime rimtai. Viską sprendžiame operatyviai ir tiksliai. Turėdami savo transporto parką galime užtikrinti tinkamą krovinių gabenimo procesą. Galutiniame rezultate klientai gauna aukščiausios lygio transportavimo paslaugas.

Kokie privalumai?

  • Atsakomybė;
  • Patirtis;
  • Dėmesys klientui;

Pamatiniai privalumai dėl kurių verslas laikosi jau daug metų. Visi tai vertina ir supranta, kad logistikos sferoje neužtenka vien pasikrauti ir iškrauti krovinį. Reikia jį saugiai pristatyti. Pervežant didelius kiekius krovinių būtina užtikrinti, kad transportas atvažiuos laiku. Toks požiūris į darbą reikalingas tiek pilnų, tiek dalinių krovinių pervežime. Visi klientai svarbūs. Net ir mažą dėžutę norintis pervežti užsakovas yra laukiamas ir aptarnaujamas kaip visi klientai. Principai, kurių laikomės kiekvieną dieną, leidžia tobulėti ir plėsti krovinių pervežimo kryptis.

Kodėl klientai renkasi mus?

Vienas iš pagrindinių pliusų yra tai, kad pervežame krovinius įvairiomis transporto priemonėmis: mikroautobusais, tentinėmis puspriekabėmis, izotermomis, šaldytuvais, automobiliais su ADR įranga, platformomis. Platus transporto rūšių naudojimas leidžia užsiimti įvairių krovinių gabenimu. Pastovių klientų kiekis reguliariai didėja. Visiems reikalinga logistikos kompanija, kuri dirba visoje Europoje ir gali krovinius pristatyti į NVS šalis. Prieš pasirašydami transportavimo sutartį įvertiname kada realiai galime pasikrauti krovinį ir kiek laiko užtruks transportavimas. Objektyvumas šioje srityje yra labai svarbus. Būtina patirtis, kuri leidžia greitai planuoti tarptautinius maršrutus ir klientui pateiki konkurencingą kainos pasiūlymą.

Už ilgalaikį bendradarbiavimą!